категорії: фото

Яскравий та надихаючий мистецький проект «LUMEN»

теґи: LERA LITVINOVA GALLERY, Lumen, Леонора Янко

LERA LITVINOVA GALLERY представляють:

 

Яскравий та надихаючий мистецький проект «LUMEN»

8 грудня – 8 лютого 2016 року

8 грудня о 18.30 в арт-просторі Lera Litvinova Gallery відбудеться урочисте відкриття нового масштабного проекту: виставки сучасного мистецтва Lumen, в якій візьмуть участь провідні митці України. Відкриття проекту буде приурочене до Дня народження засновниці та автора творчої ідеї створення галереї – Лери Літвінової.

Куратором проекту є Леонора Янко, мистецтвознавець, арт-менеджер та директор Lera Litvinova Gallery: «Суспільство переживає кризу правди, і на шляху свободи людської свідомості постало не мало перешкод. Сучасна особистість змушена підлаштовуватися під вимоги, очікування і стереотипи зовнішнього оточення. Мистецький проект Lumen – це спроба художників пролити світло на справжні почуття та бажання , душевні якості, які відійшли в тінь, через страх бути відкинутим.»

Учасниками кураторського проекту стали більшою мірою молоді митці, але багато з цих імен вже відомі глядачам та колекціонерам, серед них: Валерій Франчук, Johnny Crack, Микита Зігура, Єгор Зігура, Лера Літвінова, Ольга Глумчер, Ката Рудакова, Сергій Піскунов, Реана Малевіч, Валерія Тарасенко, арт-група Light, Аліна Гаєва, Саша Q, Ганна Васильева, Семен Щербина, Олена Пронькіна, Наталія Корф-Іванюк, Лесь Панчишин, Ярослав Коробка.

Кожен митець представлений на цій виставці має за мету пробудити критичний сенс та розширити горизонти розуму глядача, відзнайти надію та внутрішню силу. Lumen – це світло, що згладжує кривизну нашої історії, життєвих негараздів та невірних рішень.

Картини, скульптури, інтерактивні інсталяції проекту мають в собі таємний сенс, і будь-хто знайде в них щось для себе. Але головне – довіритися автору, дослухатися до його ідей і побачити світло, яке проведе і подарує ясність.

Проект Lumen – це не тільки насолода прекрасними витворами мистецтва, а і можливість зазирнути в джерело душевних сумнівів, зустріти власну тінь і порозумітися з нею. Роботи сучасних авторів налаштовують потік свідомості на пошук нових себе.

LERA LITVINOVA GALLERY пропонує вам пересвідчись в цьому особисто.

Довіртесь світлу!

Початок прес-конференції о 18.00.

Адреса: вул. Велика Кільцева, 14, територія авто-салону Acura. З 11.00 до 19.00 Вхід на виставку вільний.

Контакти організаторів та для акредитації ЗМІ на відкриття:

www.llitvinova.com, e-mail: leralitvinovagallery@gmail.com  тел. 050 033 33 17

Лесь Панчишин
Валеій Франчук_Молитва
Ганна Васильєва_із серії Інша точка зору
Євгенія Антонова_Всюди і ніде
Реана Малевич_ Кентавр