категорії: фото

LERA LITVINOVA GALLERY стали частиною європейського культурного форуму,що проходить в місті Брюссель.

теґи: LERA LITVINOVA GALLERY, Брюссель, Леонора Янко, Лера Литвинова, європейський культурний форум

Цього року мистецька галерея  LERA LITVINOVA GALLERY стали частиною європейського культурного форуму,що проходить в місті Брюссель. Представляли українську галерею на цій події Леонора Янко, директор LERA LITVINOVA GALLERY,та Лера Литвинова, художниця та засновник цього арт-простору.

Європейський культурний форум,створений Європейською комісією, збирається раз на два роки і вважається надзвичайно важливою міжнародною подією, яка присвячена обговоренню актуальних питань у сфері культури. Цього року програма заходу складалась з трьох пленарних засідань і декількох дискусійних майданчиків за участю високопоставлених осіб і доповідачів високого рівня. Перейняття європейсього досвіду в питаннях культури, є надзвичайно важливим для України.

У фокусі обговорення форуму було висвітлено три ключових теми: 

– соціальний вимір – «Талант и творчість для взаємодопомоги у світі»

– творчість та інновації – «Талант и творчість для економіки: новий імпульс для інновацій, зростання і створення робочих місць»

– культура як важливий елемент зовнішніх відносин – «Талант и творчість дипломатії: Європа як сильний гравець світового ринку».

Головну вступну промову виголосив словенський письменник Борис Пахор, якому в цьому році виповниться 103 роки. Його роботи,основані на автобіографічному натхненні, являють собою справжній літопис двадцятого століття в Європі.

FullSizeRender (8)
IMG_1411
IMG_2086
IMG_1605
IMG_1425