категорії: новина

ЛЕОНОРА ЯНКО ВІДКРИЛА ВИСТАВКУ JHONNY CRACK В КИЄВІ

теґи: Gohnny Crack, ILLUSION, Леонора Янко, LeraLitvinova Gallery, street art

Безпрецедентна подія в Києві!

 

Музей історії Києва

спільно з

LERA LITVINOVA GALLERY

представляють

виставку «ILLUSION» стріт-арт художника Johnny Crack (Джоні Крек)

виставка відкрита до 17 квітня 2016 року

5 квітня відбувся закритий передпоказ робіт епатажного німецького стріт-арт художника Johnny Crack, організований арт-простором LERA LITVINOVA GALLERY в Музеї Історії Києва.

Спеціально для проекту в Україні, Johnny Crack підготував роботи, виповнені на полотнах, об’єднані в межах виставки «Illusion». Для України це унікальний досвід, гості і журналісти задавались питанням, чому вуличне мистецтво представляється в стінах музею. Куратор проекту, директор галереї LERA LITVINOVA GALLERY, Леонора Янко відповідає: «Ми створили контраст для українського глядача – вуличне мистецтво на межі з вандалізмом в стінах історичного музею. Ми бачимо реакцію гостей виставки: від захвату до відвертого обурення, аналогічно тому, що переживало суспільство США і Європи у 80ті…»

 Загадковий образ Johnny Crack, який приховує свою особистість від преси, інтерпретували актори театру-студії «Бела ворона». І до кінця вечору залишалось не зрозумілим, чи відвідав автор свою виставку.

На відкритті були присутні дипломати, представники посольств та консульств різних країн. Серед них Надзвичайний і Вповноважений Посол Держави Кувейт, представники Посольств США, Данії, Алжиру, Грузії, Білорусії та, звичайно, представники Посольства Германії в Україні вшанували організаторів виставки своєю присутністю. А також відомі колекціонери, поціновувачі сучасного мистецтва, митці та журналісти.

Проект «Illusion» підтримали «Акура Центр Київ». Відкриття відвідала Наталія Ігнатченко, власник мережі автосалонів брендів Acura та Infiniti, та Олег Діброва – директор автосалону «Акура Центр Київ».

З якісною міжнародною комунікацією допомогли Бюро Перекладів «English Channel», організатори виставки Johnny Crack підкреслюють професіоналізм и виражають подяку засновнику компанії Наталії Павлюк.

Приємним сюрпризом стало вручення цінного подарунку Лері Літвіновій, засновнику арт-простору LERA LITVINOVA GALLERY, куратору міжнародних проектів, за вклад в розвиток сучасного мистецтва від ювелірного бренду Zarina.

Атмосферу вечору допомогли створити вишукані напої від ТМ «Кошер» і ТМ «Villa Krim».

Роботи провокативного вуличного художника Johnny Crack можна буде побачити в Музеї Історії Києва, в залі на першому поверсі, до 17 квітня.

 

Контакти оганізаторів: www.llitvinova.com, Leonora.r.y@gmail.com

+3 8050 42 42 888 Леонора Янко, Директор галереї LERA LITVINOVA GALLERY